Forza Horizon 4: dwa tańce zniknęły z gry. Microsoft obawiał się pozwu?

Epic Games zmaga się z pewnymi problemami przez obecne w grze tańce. Wygląda na to, że Microsoft chce uniknąć podobnych problemów.

Epic Games zmaga się z pewnymi problemami przez obecne w grze tańce. Wygląda na to, że Microsoft chce uniknąć podobnych problemów.

Niedawno w siei zrobiło się głośno o dwóch tańcach z gry Fortnite - Carlton i Floss, które stały się przyczyną sporów pomiędzy Epic Games, a ich autorami - Alfonso Ribeiro i nastolatkiem znanym w sieci jako Backpack Kid. Na tym jednak nie koniec, bo sprawą zainteresowali się też inne osoby, które roszczą sobie prawa do pewnych układów tanecznych.

Fortnite nie jest jednak jedyną grą, w której postać gracza może zatańczyć. Takie emotki obecne są też w grze Forza Horizon 4, w której wirtualny awatar może wykonywać określone ruchy, w tym tańce, przed wyścigiem i po jego wygraniu. Z tej produkcji niespodziewanie zniknęły dwa tańce - właśnie Carlton i Floss. Można więc wywnioskować, że w ten sposób twórcy i wydawca gry chcą uniknąć problemów, z jakimi obecnie zmaga się Epic Games.

Źródło: comicbook.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV