The Elder Scrolls Online: Elsweyr już oficjalnie. Smoki i nekromanci w nowym dodatku

The Elder Scrolls Online: Elsweyr zostało oficjalnie ujawnione. Opublikowano też efektowny zwiastun rozszerzenia.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr zostało oficjalnie ujawnione. Opublikowano też efektowny zwiastun rozszerzenia.

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się niepotwierdzone informacje, które sugerowały, jaki będzie kolejny dodatek do The Elder Scrolls Online. Wczoraj odbyła się transmisja, w trakcie której Bethesda oficjalnie ujawniła nowe rozszerzenie i wszystkie wcześniejsze plotki znalazły potwierdzenie. Dodatek zatytułowany będzie Elsweyr i wprowadzi do gry tę właśnie prowincję, będącą ojczyzną rasy Khajit.

Nowa lokacja nie będzie jednak jedyną nowością. Oprócz tego w The Elder Scrolls Online: Elsweyr pojawi się też nowa klasa postaci - nekromanta. Historia ma zaś skupiać się na powrocie smoków. Nie zabraknie tu również kolejnych wyzwań, zadań oraz przedmiotów do zdobycia.

Osoby, które zdecydują się na zakup gry w przedsprzedaży mogą liczyć na dodatkową zawartość strój Noble Clan Chief, chowańca Blue Dragon Imp, skrzynię z wyposażeniem Bandaai, mapy prowadzące do skarbów, a także inne, pomniejsze przedmioty.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr zadebiutuje 4 czerwca tego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: comicbook.com, youtube.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV