God Friended Me i Red Line z pełnymi sezonami. Kolejne zamówienia CBS

Stacja CBS podejmuje kolejne seriale - w tym God Friended me i Red Line. Poznajcie szczegóły nowych produkcji.

Stacja CBS podejmuje kolejne seriale - w tym God Friended me i Red Line. Poznajcie szczegóły nowych produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

God Friended Me to nowy procedural zamówiony przez stację CBS. Głównym bohaterem jest Miles, zagorzały ateista, którego życie zmienia się, gdy zostaje dodany do znajomych na Facebooku przez samego Boga. Nieświadomie, chłopak staje się prowodyrem zmian w całym swoim otoczeniu.

W roli głównej wystąpi Brandon Micheal Hall znany z serialu The Mayor. W obsadzie są również Violett Beane, Suraj Sharma, Javicia Leslie i Joe Morton. Produkcja jest zapowiadana jako wesoła i podnosząca na duchu historia z różnymi punktami widzenia na wiarę, istnienie i naukę.

Kolejnym serialem zamówionym przez CBS jest Red Line. Akcja rozpoczyna się od kontrowersyjnego wydarzenia, jakim jest zastrzelenie czarnego lekarza przez białego policjanta. Choć do wypadku doszło nieumyślnie, na zawsze zmieni on życie bliskich. Historię prześledzimy z perspektywy trzech różnych rodzin, z których każda miała jakiś związek z tą sprawą.

Scenariusz napisały Caitlin Parrish i Erica Weiss. Producentami są Ava DuVernay i Greg Berlanti. W obsadzie są Noah Wyle, Emayatzy Corinealdi, Aliyah Royale, Noel Fisher, Michael Patrick Thornton, Vinny Chhibber, Howard Charles i Elizabeth Laidlaw.

Przypomnijmy, że CBS podjęło również pełne sezony seriali Fam oraz The Code, o czym pisaliśmy tutaj.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV