Przeczytaj w weekend

Quantico skasowany. Nie będzie 4. sezonu

Ponowny reboot Quantico nie zmienił nic w oglądalności. ABC oficjalnie ogłosiło, że nie powstanie 4. sezon.

Ponowny reboot Quantico nie zmienił nic w oglądalności. ABC oficjalnie ogłosiło, że nie powstanie 4. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Quantico miał świetną oglądalność na początku pierwszego sezonu. Im dalej, tym coraz bardziej ona spadała. Najpierw w 2. sezonie próbowano dokonać lekkiego rebootu formuły, by w 3. sezonu już bardzo ją zmienić. W żadnym wypadku nie poprawiło to sytuacji.

Dlatego bez satysfakcjonującej oglądalności osoby decyzyjne w ABC postanowiły skasować serial. Nie wiadomo, czy 3. sezon ma mieć zamkniętą historię.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV