Klimatyczny materiał z rozgrywką z gry Call of Cthulhu

W końcu możemy zobaczyć, jak Call of Cthulhu prezentuje się na kilkuminutowym materiale przedstawiającym rozgrywkę. Wygląda to dobrze.

W końcu możemy zobaczyć, jak Call of Cthulhu prezentuje się na kilkuminutowym materiale przedstawiającym rozgrywkę. Wygląda to dobrze.

Michał Czubak

Michał Czubak

Jeszcze w tym roku na konsolach i PC ma się ukazać gra Call of Cthulhu w oparciu o papierowe RPG. Tytuł ten swoją mechaniką rozgrywki przypomina nieco gry o przygodach słynnego detektywa Sherlocke'a Holmesa. Jak pokazuje poniższy materiał, dużo jest w niej chodzenia i interakcji z przedmiotami oraz postaciami. Nie brakuje także detektywistycznego zacięcia i drzewka rozwoju postaci.

Akcja nadchodzącej produkcji rozgrywa się na wyspie Darkwater, gdzie nie brakuje dziwnych i niedających się logicznie wytłumaczyć zdarzeń.  Głównym bohaterem gry jest Edward Pierce, prywatny detektyw, który przyjmuje zlecenie wyjaśnienia zagadki tajemniczego zniknięcia pewnej kobiety.

Źródło: youtube.com / fot. Focus Home Interactive

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV