Przeczytaj w weekend

Gotham – czy to strój Catwoman z finału serialu? [ZDJĘCIE]

W sieci znalazły się dwa zdjęcia prawdopodobnie przedstawiające postać Catwoman w finałowym sezonie serialu Gotham.

W sieci znalazły się dwa zdjęcia prawdopodobnie przedstawiające postać Catwoman w finałowym sezonie serialu Gotham.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  gotham 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gotham powoli dobiega końca. W 5. sezonie w końcu mamy zobaczyć jak Bruce Wayne zakłada kostium Mrocznego Rycerza i staje się bohaterem znanym z kart komiksów DC. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia prezentujące kostium Catwoman, która prawdopodobnie także pojawi się w finale.

Wciąż istnieje przypuszczenie, że w finale sezonu zobaczymy przeskok w czasie, co potwierdzałyby poniższe zdjęcia Catwoman. W Gotham w bohaterkę tę wciela się Camren Bicondovy. Na zdjęciach widzimy jednak inną, starszą aktorkę, Lili Simmons. Miałoby to potwierdzać przeskok czasu w finałowym odcinku. Zobaczcie sami:

Recast Catwoman for Gotham series finale picture 2

Recast Catwoman for Gotham series finale picture 1

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV