Gotham - finałowy zwiastun ostatniego odcinka serialu. Batman nadchodzi

W sieci zadebiutował nowy zwiastun finałowego odcinka serialu Gotham. Widzimy w nim wiele smaczków dla fanów komiksów DC.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun finałowego odcinka serialu Gotham. Widzimy w nim wiele smaczków dla fanów komiksów DC.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Gotham zbliża się do końca. Finałowy odcinek produkcji zadebiutuje na antenie stacji FOX już 25 kwietnia. Został on zatytułowany The Beginning i to w nim zobaczymy jak Bruce po raz pierwszy przywdziewa strój Batmana.

W nowym zwiastunie możemy zobaczyć także wiele smaczków, które wyłapią fani komiksów o Mrocznym Rycerzu. Koniecznie oglądajcie do końca:

Premiera odcinka 25 kwietnia w Stanach Zjednoczonych na stacji FOX.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV