Przeczytaj w weekend

Gra o tron – data premiery 8. sezonu! Zobacz teaser

Gra o tron 8 sezon zadebiutuje w 2019 roku i tym samym zakończy jeden z najbardziej przełomowych seriali w historii.

Gra o tron 8 sezon zadebiutuje w 2019 roku i tym samym zakończy jeden z najbardziej przełomowych seriali w historii.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  teaser 

Gra o tron miała powrócić z 8. sezonem wiosną tego roku, jednak do tej pory nie znaliśmy jeszcze konkretnego dnia. Dziś jest już oficjalne, że finałowy sezon serialu Gra o tron będzie mieć swoją premierę 14 kwietnia, a zatem za równe trzy miesiące licząc od dzisiaj. Zgodnie z zapowiedziami, nowiną podzielono się przed wczorajszą premierą 3. sezonu serialu Detektyw.

Wraz z ogłoszeniem oficjalnej daty premiery, w sieci pojawił się nowy teaser, w którym widzimy Jona, Aryę i Sansę. Zobaczcie wideo:

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV