Gra o tron - czy Simpsonowie przewidzieli wydarzenia z ostatniego odcinka?

Gra o tron zaskoczyła widzów 5. odcinkiem 8. sezonu. Teraz dociekliwi fani odkryli, że wydarzenia nam zaprezentowane mogły zostać przewidziane w odcinku serialu Simpsonowie - i to dwa lata temu.

Gra o tron zaskoczyła widzów 5. odcinkiem 8. sezonu. Teraz dociekliwi fani odkryli, że wydarzenia nam zaprezentowane mogły zostać przewidziane w odcinku serialu Simpsonowie - i to dwa lata temu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  simpsonowie 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron jest w trakcie emisji finałowego sezonu, a każdy z kolejnych odcinków wywołuje coraz większe emocje. Przed nami już tylko jeden odcinek, na który czekają wszyscy fani produkcji.

W 5. odcinku 8. sezonu Gry o tron obserwowaliśmy, jak owładnięta szałem Daenerys pali Królewską Przystań, a wraz z nią wszystkich mieszkańców. Jej decyzja jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych, a część widzów do teraz nie może się z nią pogodzić. Tymczasem dwa lata temu analogiczna scena pojawiła się w odcinku Simpsonów, którzy słyną z tego, że przewidują przyszłość - jeden z dociekliwych internautów zamieścił w sieci zrzut ekranu, na którym widzimy bohaterów obserwujących miasto spalane przez smoka. Baszty i zamki rzeczywiście mogą przypominać Królewską Przystań - w epizodzie jednak nie padło wyraźne nawiązanie do Gry o tron, ponieważ był on parodią całego gatunku fantasy. Z tego powodu niektórzy akurat tę przepowiednię uznają za odrobinę naciąganą.

Co myślicie na jej temat? Czyżby Simpsonom znów się udało?

Simpsonowie - Gra o tronfot. Twitter

Omawiany odcinek serialu Simpsonowie nosi tytuł The Serfsons i miał swoją premierę w USA w październiku 2017 roku. Przypomnijmy, że wcześniej Simpsonowie przewidzieli też przejęcie Fox przez Disneya oraz złoty medal w curlingu dla USA.

Gra o tron - ostatni odcinek 8. sezonu będzie mieć swoją premierę w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV