Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gra o tron 8 - Kit Harington ostro o krytyce serialu HBO

Kit Harington odgrywający rolę Jona Snow w serialu Gra o tron, w mocnych słowach odniósł się do osób krytykujących teraz lub w kolejnych tygodniach 8. sezon.

Kit Harington odgrywający rolę Jona Snow w serialu Gra o tron, w mocnych słowach odniósł się do osób krytykujących teraz lub w kolejnych tygodniach 8. sezon.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Kit Harington wziął udział w rozmowie z magazynem Esquire, gdzie odpowiadał na pytania związane oczywiście z 8. sezonem serialu Gra o tron. Podczas rozmowy odniósł się do krytyki i negatywnych komentarzy, które mogą pojawić się przy okazji tego sezonu, a które kompletnie nie są w kręgu zainteresowań aktora.

Brytyjski aktor w dość mocnych słowach dał do zrozumienia, że jeśli ktoś zamierza pisać negatywne recenzje 8. sezonu, to ma to w głębokim poważaniu i nie to jest dla niego najważniejsze.

Nie chcę być złośliwy i mówić tutaj o krytykach, ale jeśli któryś z nich spędza pół godziny na pisaniu negatywnych recenzji na temat tego sezonu, to w mojej ocenie powinni się pie**lić.

Aktor w dalszej części swojej wypowiedzi zwraca uwagę, że wszyscy wykonujący swoją pracę robili to z wielkim uczuciem i pasją i często ekstremalne wysiłki obsady i ekipy nie powinny być podcinane przez nienawiść i negatywne recenzje krytyków.

Wiem, jak dużo pracy włożono w ukończenie sezonu. Wiem, jak bardzo ludzie się tym przejmowali. Wiem, jak dużo presji ludzie wywierali na siebie i ile nieprzespanych nocy miało wiele osób pracujących nad serialem. Wszystko dlatego, że tak troszczyli się o ten projekt, ponieważ troszczyli się o postacie i samą historię. Ponieważ dbali o to, aby nie zawieść ludzi. (...) Teraz, jeśli ludzie czują się mimo to zawiedzeni, gówno mnie to obchodzi - wszyscy starali się z całych sił.

Aktor wyznał także, że robili to także dla siebie i są bardzo szczęśliwi, że udało im się dotrwać do końca tej przygody. Kolejny odcinek 8. sezonu serialu już w najbliższy poniedziałek.

Źródło: etonline.com/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV