Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gra o tron - oto gorąca linia dla fanów serialu. Zobacz zabawne wideo

W sieci zadebiutował zabawny skecz z obsadą Gry o tron w roli głównej. Ponadto ujawniono cameo znanych aktorów w 1. odcinku 8. sezonu serialu.

W sieci zadebiutował zabawny skecz z obsadą Gry o tron w roli głównej. Ponadto ujawniono cameo znanych aktorów w 1. odcinku 8. sezonu serialu.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron powróciła 14 kwietnia z premierowym odcinkiem finałowego, 8. sezonu serialu. Produkcja przez lata swojej emisji obfitowała w tak ogromną ilość wątków i postaci, że nawet najwierniejsi fani mogli poczuć się zagubieni w pewnym momencie. W programie Jimmy Kimmel Live w zabawnym skeczu obsada serialu, w tym Sophie Turner, Lena Headey, John Bradley, Joe Dempsie, Maisie Williams, Kristian Nairn, Iwan Rheon i Liam Cunningham zaprezentowali gorącą linię dla wielbicieli produkcji HBO, którzy nie zrozumieli lub nie pamiętają pewnych kwestii związanych z widowiskiem.

Zobaczcie wideo:

Ponadto w pierwszym odcinku 8. sezonu swoje cameo zaliczyli dwaj aktorzy znani z innych, popularnych seriali. Byli to Rob McElhenney (U nas w Filadelfii) oraz Martin Starr (Dolina Krzemowa. Panowie wcielili się w ludzi Eurona Greyjoya, którzy byli na statku zaatakowanym przez Theona. Poniżej zdjęcia aktorów z odcinka:

Gra o tron powróci z kolejnym odcinkiem 8. sezonu już w poniedziałek.

Źródło: comicbook.com/YouTube/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV