Gra o tron - oto gorąca linia dla fanów serialu. Zobacz zabawne wideo

W sieci zadebiutował zabawny skecz z obsadą Gry o tron w roli głównej. Ponadto ujawniono cameo znanych aktorów w 1. odcinku 8. sezonu serialu.

W sieci zadebiutował zabawny skecz z obsadą Gry o tron w roli głównej. Ponadto ujawniono cameo znanych aktorów w 1. odcinku 8. sezonu serialu.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron powróciła 14 kwietnia z premierowym odcinkiem finałowego, 8. sezonu serialu. Produkcja przez lata swojej emisji obfitowała w tak ogromną ilość wątków i postaci, że nawet najwierniejsi fani mogli poczuć się zagubieni w pewnym momencie. W programie Jimmy Kimmel Live w zabawnym skeczu obsada serialu, w tym Sophie Turner, Lena Headey, John Bradley, Joe Dempsie, Maisie Williams, Kristian Nairn, Iwan Rheon i Liam Cunningham zaprezentowali gorącą linię dla wielbicieli produkcji HBO, którzy nie zrozumieli lub nie pamiętają pewnych kwestii związanych z widowiskiem.

Zobaczcie wideo:

Ponadto w pierwszym odcinku 8. sezonu swoje cameo zaliczyli dwaj aktorzy znani z innych, popularnych seriali. Byli to Rob McElhenney (U nas w Filadelfii) oraz Martin Starr (Dolina Krzemowa. Panowie wcielili się w ludzi Eurona Greyjoya, którzy byli na statku zaatakowanym przez Theona. Poniżej zdjęcia aktorów z odcinka:

Gra o tron powróci z kolejnym odcinkiem 8. sezonu już w poniedziałek.

Źródło: comicbook.com/YouTube/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV