Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gra o tron s08e01 - Nikolaj Coster-Waldau komentuje ostatnią scenę odcinka

Gra o tron powróciła na ekrany z 8. sezonem. Aktorzy w wywiadach komentują wydarzenia.

Gra o tron powróciła na ekrany z 8. sezonem. Aktorzy w wywiadach komentują wydarzenia.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Nikolaj Coster-Waldau komentuje wydarzenia związane z Jaime'em Lannisterem. Ściślej rozmowa dotyczy tego momentu, gdy zauważył Brana na wózku inwalidzkim.

Aktor tłumaczy, że Jaime'emu towarzyszyła mieszanka skrajnych emocji. Począwszy od zdziwienia, ponieważ wózki inwalidzkie nie są czymś normalnym i często spotykanym w Westeros. Jego zdaniem dopiero w następnej chwili doszło do niego, że to Bran, którego wypchnął przez okno w ostatniej scenie pilota serialu. Nie oczekiwał, że go tu spotka, ale zdaniem aktora Jaime wiedział o tym, że on żyje.

- Jego misja znów się zmienia. Od:" Wiem, że mój brat Tyrion tam jest i będę walczył po stronie dobra" do "Jestem po uszy w g**nie". Wie, że próbował zabić jednego z lordów Winterfell i sądzi, że będzie chciał się zemścić. Tego Jaime oczekuje - mówi aktor.

Nie skomentował, jak potoczy się jego spotkanie z Daenerys, która wie, że Jaime zabił jej ojca.

W innym wywiadzie Lena Headey omówiła wątek królowej Cersei. Przyznaje, że była przeciwna temu, by Cersei zgodziła się na seks z Euronem. Były na temat prowadzone dyskusje i zdaniem aktorki, Cersei dalej walczyłaby o niezależność, tak jak zrobiła to w momencie, gdy powiedziała Euronowi: Jeśli chcesz królową? Zasłuż na nią. Zastanawia się, czy taka decyzja nie jest sprzeczna z charakterem postaci.

- Tak długo o tym rozmawialiśmy, że dochodziliśmy do wniosku: może to za dużo. Potem stwierdziliśmy, że spróbujemy to nakręcić i zobaczymy, jak to działa. Czasem trzeba pokazać inne oblicze postaci. Trzeba zaskoczyć siebie w roli aktorki, ale także siebie w roli swojej bohaterki - powiedziała Lena Headey w rozmowie z Ew.com.

Gra o tron emitowana jest w każdy poniedziałek.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV