Gra o tron - petycja wywołuje burzę w sieci. Stephen King wśród fanów 8. sezonu

Gra o tron w 8. sezonie wzbudza wiele kontrowersji, a fani ruszyli z petycją, w której żądają remake'u. Jak się okazuje, akcja wywołała burzę w sieci i ściąga na siebie krytykę.

Gra o tron w 8. sezonie wzbudza wiele kontrowersji, a fani ruszyli z petycją, w której żądają remake'u. Jak się okazuje, akcja wywołała burzę w sieci i ściąga na siebie krytykę.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron to serial stacji HBO, który w poniedziałek nad ranem osiągnie swój finał. Przez osiem sezonów śledziliśmy losy bohaterów, by wreszcie poznać zakończenie całej historii. To właśnie perspektywa ostatniego odcinka sprawiła, że fani mają bardzo wysokie oczekiwania wobec serialu - bieżąca seria jest chyba najbardziej kontrowersyjną do tej pory, bowiem kolejne epizody wywołują doprawdy skrajne emocje.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że ci, którzy są zawiedzeni 8. sezonem, ruszyli ze specjalną petycją mającą na celu stworzenie remake'u 8. sezonu przy udziale "kompetentnych scenarzystów". W dwa dni pod petycją podpisanych jest już ponad pół miliona ludzi (w chwili pisania tego newsa mamy dokładnie 717 tysięcy podpisów), co zdaniem fanów serialu jest szokujące i... niedorzeczne. Jak się okazuje, pomysł petycji wywołał duże kontrowersje i teraz jest szeroko krytykowany w sieci - zdaniem trzeźwo myślących widzów, jest ona żenująca i niepoważna, a ci, którzy tak burzą się o ósmy sezon, powinni w końcu oprzytomnieć i uzmysłowić sobie, że w życiu nie wszystko idzie tak, jak tego chcemy.

Swój komentarz na temat 8. sezonu Gry o tron zamieścił w sieci także Stephen King, który - jak się okazuje - należy do grupy zwolenników nowej serii. King twierdzi, że cała krytyka bierze się stąd, że widzowie nie chcą żadnego zakończenia serialu w ogóle.

Gra o tron - finałowy odcinek 8. sezonu zostanie wyemitowany w nocy z niedzieli na poniedziałek.

null.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV