„Graceland” z drugim sezonem

Stacja USA Network przed emisją finału Graceland ogłasza zamówienie drugiego sezonu.

Stacja USA Network przed emisją finału Graceland ogłasza zamówienie drugiego sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami został stworzony przez Jeffa Eastina, twórcę Białe kołnierzyki. W obsadzie są Daniel Sunjata,Aaron Tveit, Vanessa Ferlito, Brandon Jay McLaren, Serinda Swan i Manny Montana. 

Graceland jest jednym z najchętniej oglądanych nowych seriali tego lata. Średnio przyciąga 4,3 mln widzów. 12 września zostanie wyemitowany finał pierwszego sezonu.

Nadal nieznany jest los Kamuflaż, W garniturach oraz Nie ma lekko.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV