Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gwiezdne Wojny - Knights of the Old Republic jako film lub serial? Są plany!

Kathleen Kennedy podczas niedawnego Star Wars Celebration udzieliła wywiadu MTV News. Potwierdziła jedną z plotek.

Kathleen Kennedy podczas niedawnego Star Wars Celebration udzieliła wywiadu MTV News. Potwierdziła jedną z plotek.

Adam Siennica

Adam Siennica

Gwiezdne Wojny będą rozrastać się w zupełnie innym kierunku. Star Wars: Episode IX to ostatnia część Gwiezdnej Sagi i Lucasfilm potwierdza, że zostawiając ją za sobą, będą w stanie tworzyć inne historię. Dzięki Disney+ również będą mogli zrobić coś bardziej kameralnego.

Dziennikarz zapytał Kathleen Kennedy o plotki na temat zekranizowania historii z gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Potwierdziła, że tworzą coś w związku z tym tematem, ale jeszcze nie wiedzą, co z tego wyjdzie, czyli czy będzie to serial lub film. Jest to jeden z planów rozważanych przez Lucasfilm, więc nawet nie wiadomo, czy miałaby to bezpośrednia adaptacja historii, czy jedynie inspiracja. Takim sposobem Kennedy potwierdziła jedną z plotek z marca 2019 roku. Wówczas mówiono o tym, że miałby być to serial w Disney+.

Przypomnijmy, że epicka historia rozgrywa się jakieś 4000 lat przed wydarzeniami z Gwiezdnej Sagi. Bogaty świat tego okresu był też rozbudowywany przez komiksy, książki oraz grę Star Wars: The Old Republic. To właśnie wtedy też była m.in. wielka wojna Jedi z Imperium Sithów.

Kennedy dodała też, że nie wykluczają pojawienie się niektórych postaci z Gwiezdnej Sagi w innych historiach, które zostaną stworzone w przyszłości.

Źródło: MTV News / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV