Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker - powróci wątek rodziców Rey?

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker to nadchodzący finał trylogii Disneya. J.J. Abrams, reżyser produkcji, zapowiada, że powrócimy do wątku rodziców Rey,

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker to nadchodzący finał trylogii Disneya. J.J. Abrams, reżyser produkcji, zapowiada, że powrócimy do wątku rodziców Rey,

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Star Wars: Episode IX to nadchodząca i finałowa część Gwiezdnej Sagi oraz kontynuacja filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi. Przypomnijmy, że w filmie Rian Johnson odpowiedziano nam na pytanie, kim są rodzice Rey - jak dowiedzieliśmy się w fabule, nie byli oni nikim istotnym, co zawiodło część fanów. Oczekiwali oni bowiem, że Rey jest dziedziczką Mocy, a jej rodzice byli kimś bardzo ważnym. Skoro więc nic takiego nie miało rzekomo miejsca, niektórzy fani wyszli po seansie z niezadowoleniem.

Za kolejną częścią franczyzy stoi już nie Rian Johnson, a J.J. Abrams, który ma za zadanie przedstawić satysfakcjonującą konkluzję całej historii. W jednym z nowych wywiadów reżyser odniósł się do kwestii rodziców Rey, sugerując, że ten temat może jeszcze powrócić. Jak mówi:

Powiem tak: podejmując pracę nad tym filmem wiedzieliśmy, że finał musi być satysfakcjonujący. I mieliśmy świadomość, że to jedna z tych kwestii, które gdzieś tam krążą wśród fanów. Nie chcę tu mówić, że to, co wydarzyło się w Epizodzie VIII nigdy nie miało miejsca. Szanujemy to. Ale już teraz zapowiem, że w temacie tej historii istnieje więcej niż się ostatnio dowiedzieliśmy.

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker - premiera w grudniu tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV