Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker - powróci wątek rodziców Rey?

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker to nadchodzący finał trylogii Disneya. J.J. Abrams, reżyser produkcji, zapowiada, że powrócimy do wątku rodziców Rey,

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker to nadchodzący finał trylogii Disneya. J.J. Abrams, reżyser produkcji, zapowiada, że powrócimy do wątku rodziców Rey,

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to nadchodząca i finałowa część Gwiezdnej Sagi oraz kontynuacja filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi. Przypomnijmy, że w filmie Riana Johnsona odpowiedziano nam na pytanie, kim są rodzice Rey - jak dowiedzieliśmy się w fabule, nie byli oni nikim istotnym, co zawiodło część fanów. Oczekiwali oni bowiem, że Rey jest dziedziczką Mocy, a jej rodzice byli kimś bardzo ważnym. Skoro więc nic takiego nie miało rzekomo miejsca, niektórzy fani wyszli po seansie z niezadowoleniem.

Za kolejną częścią franczyzy stoi już nie Rian Johnson, a J.J. Abrams, który ma za zadanie przedstawić satysfakcjonującą konkluzję całej historii. W jednym z nowych wywiadów reżyser odniósł się do kwestii rodziców Rey, sugerując, że ten temat może jeszcze powrócić. Jak mówi:

Powiem tak: podejmując pracę nad tym filmem wiedzieliśmy, że finał musi być satysfakcjonujący. I mieliśmy świadomość, że to jedna z tych kwestii, które gdzieś tam krążą wśród fanów. Nie chcę tu mówić, że to, co wydarzyło się w Epizodzie VIII nigdy nie miało miejsca. Szanujemy to. Ale już teraz zapowiem, że w temacie tej historii istnieje więcej niż się ostatnio dowiedzieliśmy.

Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker - premiera w grudniu tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV