Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy na DVD i Blu-ray – zwiastun i oficjalne szczegóły!

Lucasfilm opublikował oficjalnie szczegóły wydania DVD i Blu-ray filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Zobacz fragment usuniętej sceny z Kylo Renem oraz okładki wydań!

Lucasfilm opublikował oficjalnie szczegóły wydania DVD i Blu-ray filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Zobacz fragment usuniętej sceny z Kylo Renem oraz okładki wydań!

Oficjalnie ogłoszono, że światowa premiera DVD i Blu-ray odbędzie się 5 kwietnia 2016 roku. Możemy obejrzeć planowane okładki różnych wydań oraz obejrzeć zwiastun, który zapowiada także materiały dodatkowe. W zwiastunie widać fragment usuniętej sceny z Kylo Renem na pokładzie Sokoła Millennium. Lucasfilm ogłasza, że wersja 3D filmu będzie dostępna w późniejszym terminie.

Czytaj także: Prawdopodobny tytuł Gwiezdnych Wojen: części VIII

Natomiast film zadebiutuje w Polsce na DVD i Blu-ray trochę później - 21 kwietnia. Trzy dni wcześniej trafi w naszym kraju do sprzedaży cyfrowej.

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - data premiery
źródło: facebook

Oto jakie będą materiały dodatkowe:

  • Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey - kompletna historia tworzenia filmu Przebudzenie Mocy, czyli  poznamy kulisy każdego etapu tworzenia filmu. Będą tu sceny z planu oraz wywiady z ekipą.
  • The Story Awakens: The Table Read - obsada wspomina historyczny dzień, kiedy po raz pierwszy zebrali się na wspólnym czytaniu scenariusza
  • Building BB-8 - kulisy budowy droida BB-8, który nie był efektem komputerowym. W większości był to zdalnie sterowany droid pomykający po planie. Stworzono kilka różnych modeli i tutaj dowiemy się, jak to wyglądało.
  • Crafting Creatures - kulisy tworzenia wszelkich kosmicznych stworów
  • Blueprint of a Battle: The Snow Fight - kulisy realizacji walki na miecze świetlne pomiędzy Rey i Kylo Renem
  • John Williams: The Seventh Symphony - John Williams zdradza kulisy pracy nad muzyką do Gwiezdnych Wojen i Przebudzenia Mocy
  • ILM: The Visual Magic of The Force - kulisy tworzenia efektów komputerowych w filmie
  • Force For Change - kulisy stworzonej podczas promocji charytatywnej inicjatywy Force for Change, która zebrała fanów z całym świecie do pomocy potrzebującym
  • Usunięte sceny - oficjalna liczba nie jest znana. Wcześniej montażystki zapowiadały 7 scen. Fragment jednej widzimy w zwiastunie

Sieć Target będzie mieć ekskluzywne wydanie z unikalnymi okładkami oraz ekskluzywnymi 20 minutami materiałów dodatkowych ze specjalnymi wywiadami z Daisy Ridley, John Boyega oraz kulisami tworzenia kostiumów i broni.

Natomiast eksluzywne wydanie sieci Walmart także ma własną wyjątkową okładkę i karty firmy Topps ze świata Gwiezdnych Wojen.

Czytaj także: Szczegóły płatnego dodatku do Star Wars Battlefront

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - Blu-ray - Wallmart - okładka
źródło: materiały prasowe

Wydanie przygotowane dla Best Buy ma być dostępne w SteelBookach.

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - Blu-ray - Best Buy - okładka
źródło: materiały prasowe

Na razie nie wiadomo, która okładka wydania będzie dostępna w Polsce.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV