Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - zobacz screeny i grafiki koncepcyjne [GALERIA]

W sieci pojawiły się nowe materiały z gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon od studia Respawn Entertainment.

W sieci pojawiły się nowe materiały z gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon od studia Respawn Entertainment.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to nadchodząca gra akcji od studia Respawn Entertainment. Produkcja przedstawi kanoniczną historię, a jej akcję osadzono po Rozkazie 66. Gracze wcielą się w młodego bohatera, któremu udało się ujść z życiem z pogromu Jedi. Twarzy i głosu protagoniście udzieli Cameron Monaghan, aktor znany m.in. z serialu Gotham.

Podczas prezentacji zdradzono, że gra będzie przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza i zabraknie w niej jakichkolwiek opcji sieciowych. Nieobecne będą tam również mikrotransakcje. Twórcy dodali też na Twitterze, że mają się tego trzymać i nie zmieni się to nawet po premierze gry.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje 15 listopada tego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetach.

W poniższej galerii możecie zaś zapoznać się z zrzutami ekranu z tej produkcji oraz grafikami koncepcyjnymi. Materiały przedstawiają m.in. głównego bohatera, złoczyńców oraz lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić w grze.

Źródło: twitter.com, dualshockers.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV