Gwiezdne Wojny; Skywalker. Odrodzenie - finałowy zwiastun. Epicki koniec Gwiezdnej Sagi!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to zakończenie historii z 9 części Gwiezdnej Sagi. Zwiastun zapowiada epicką kulminację walki dobra ze złem.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to zakończenie historii z 9 części Gwiezdnej Sagi. Zwiastun zapowiada epicką kulminację walki dobra ze złem.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenieto koniec historii opowiadanej na przestrzeni dziewięciu części od 1977 roku. Szczegóły fabuły nie są znane, ale finałowy zwiastun odkrywa kilka kart na czele z fragmentami widowiskowych walk pomiędzy dobrem i złem. J. J. Abrams, reżyser oraz scenarzysta jest jednak mistrzem w trzymaniu tajemnicy i nawet sceny powrotu imperatora Palpatine'a nie zdradzają za dużo. Nadal nie zobaczyliśmy niektórych nowych postaci.

W obsadzie filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie  są Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Billy Dee Williams, Carrie Fisher, Mark Hamill, Keri Russell, Naomi Ackie, Richard E. Grant, Dominic Monaghan i Ian McDiarmid ponownie jako Palpatine.

Współautorem scenariusza jest Chris Terrio, zdobywca Oscara za Operację Argo. Przypomnijmy, że aby pokazać zmarła Carrie Fisher na ekranie wykorzystano nieużyte sceny z poprzednich dwóch części.

W USA wraz z premierą zwiastuna ruszyła przedsprzedaż biletów na wszystkie seanse. Gdy takowa ruszy w Polsce, na pewno Was o tym powiadomimy. 

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - zwiastun do obejrzenia:

Galeria zdjęć z nowymi plakatami na początku:

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera w grudniu.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV