Han Solo i Chewie w bitwie na śnieżki. Zobacz usuniętą scenę

Do sieci trafiła kolejna scena usunięta z końcowej wersji filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie. Widzimy w niej jak Solo i Chewie rozpoczynają bitwę na śnieżki.

Do sieci trafiła kolejna scena usunięta z końcowej wersji filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie. Widzimy w niej jak Solo i Chewie rozpoczynają bitwę na śnieżki.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to spin-off sagi Gwiezdnych Wojen, który zadebiutował wiosną tego roku. To druga produkcja z serii spin-offów, które zapoczątkował film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie i tym razem skupia się na młodzieńczych latach życia słynnego przemytnika i początkach jego przyjaźni z Chewbaccą.

Dziś do sieci trafiła nowa usunięta scena, w której widzimy, jak Solo i Chewbacca rozpoczynają bitwę na śnieżki. Podobnie jak inne materiały, które w ostatnim czasie są publikowane w Internecie, ona również pochodzi z nadchodzącego wydania Blu-ray. Zobaczcie fragment:

Wydanie Blu-ray wejdzie na rynek w USA pod koniec września.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV