Disney+
Hawkeye wreszcie doczeka się solowej produkcji, która jednak będzie serialem szykowanym na Disney+. W nim zobaczymy Clinta współpracującego z Kate Bishop, łuczniczką zainspirowaną działaniami członka Avengers. Wcześniejsze materiały promujące produkcję wskazywały mocno na świąteczny klimat, a nowe plakaty z bohaterami nie są od tego dalekie.
Widzimy na nich nie tylko Clinta i Kate, ale swój plakat otrzymał także znany z komiksów Marvela, Pizza Dog. Zobaczcie trzy nowe plakaty na początku poniższej galerii:
W głównych rolach pojawią się Jeremy Renner i Haile Steinfeld. W obsadzie są także Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox i Piotr Adamczyk. Serial wraz z dwoma pierwszymi odcinkami zadebiutuje już 24 listopada na Disney+.
Zobacz także:
