Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

HBO - 3. sezon Westworld w przyszłym roku. Co jeszcze zapowiedziała stacja?

HBO potwierdza daty premiery swoich nadchodzących produkcji serialowych. Wśród nich m.in. Westworld.

HBO potwierdza daty premiery swoich nadchodzących produkcji serialowych. Wśród nich m.in. Westworld.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  westworld 

Stacja HBO potwierdziła, że 3. sezon serialu Westworld zadebiutuje w 2020 roku. W podobnym okresie pojawi się także 4. sezon serialu Niepewne oraz 1Pohamuj entuzjazm z 10. sezonem. W tym roku pojawi się także nowy serial komediowy zatytułowany Premium Cabler.

Wciąż do ustalenia zostały daty premier kolejnych projektów HBO, w tym m.in. serial na podstawie powieści Matta Ruffa pod tytułem Lovecraft Country. Odpowiedzialni za niego będą J.J. Abrams oraz Monkeypaw Productions Jordana Peele'a. W planach są także produkcje The Nevers od Jossa Whedona oraz Contraband również od J.J. Abramsa.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV