Iron Man – tak Robert Downey Jr. starał się o rolę w MCU. Zobacz wideo

W sieci pojawiło się wideo, w którym Robert Downey Jr. stara się o rolę w filmie Iron Man i całym MCU.

W sieci pojawiło się wideo, w którym Robert Downey Jr. stara się o rolę w filmie Iron Man i całym MCU.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Portal Hollywood Reporter opublikował w sieci nagranie testowe, w którym Robert Downey Jr. stara się o rolę w filmie Iron Man i tym samym o dołączenie do całego MCU. Materiał może wyjawiać, że aktor początkowo chciał zaproponować nieco mroczniejsze podejście do postaci Tony'ego Starka. Oceńcie sami:

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV