Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Jaki był Kevin Spacey? Robin Wright i Guy Pearce o współpracy z aktorem

Po skandalu wokół Kevina Spaceya kilku aktorów zdecydowało się na przerwanie milczenia i wspomnienie swoich doświadczeń z byłą gwiazdą House of Cards. W wywiadach swoimi przemyśleniami podzielili się między innymi Robin Wright i Guy Pearce.

Kevin Spacey to jeden z pierwszych aktorów, który został oskarżony o molestowanie jesienią ubiegłego roku, u progu wielkiej afery w Hollywood. Aktor został zwolniony z kilku produkcji, w tym serialu House of Cards i filmu Wszystkie pieniądze świata i od tej pory nie podejmuje żadnych nowych projektów, znikając ze świata filmowego.

Po kilku miesiącach od afery, aktorzy, którzy mieli okazję z nim współpracować, wspominają swoje doświadczenia z planu. Robin Wright, wcielająca się w żonę głównego bohatera we wspomnianym House of Cards, udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że nie znała Spaceya zbyt dobrze, a ich relacja ograniczała się jedynie do czasu spędzanego na planie zdjęciowym. Twierdzi, że nie utrzymywali znajomości w prywatnym życiu. Pełen wywiad z aktorką dopiero ma się ukazać, jednak w sieci jest już dostępna kilkuzdaniowa zapowiedź, w której Wright oświadcza:

Kevin i ja znaliśmy się tylko między „akcją” a „cięciem” oraz pomiędzy scenami, gdzie mieliśmy okazję trochę się pośmiać. Tak naprawdę ja nie znałam tego człowieka. Znałam niezwykłego rzemieślnika, którym on jest.

-
-

Jakiś czas temu o Spaceyu wypowiedział się również Guy Pearce, który miał okazję współpracować z aktorem na planie Tajemnice Los Angeles w 1997 roku. W wywiadzie dla australijskiej telewizji powiedział, że Spacey to niezwykły aktor, ale rzeczywiście podczas pracy nad filmem miewał z nim trudną przeprawę. Pearce określił aktora słowem „handsy guy”, co ma wskazywać na jego tendencję do obmacywania kolegów po fachu. Dodał również:

Na szczęście miałem wtedy 29 lat, a nie 14.

Wypowiedź aktora narodziła nowe spekulacje i zagraniczna prasa zaczęła sugerować, że i on padł ofiarą molestowania. Teraz Pearce próbuje sprostować swoją wypowiedź, ponieważ – jak twierdzi – nic takiego nie miało miejsca. Nie był molestowany, a po prostu czuł się w towarzystwie Spaceya nieswojo. Aktor przeprasza za swoją wypowiedź i podkreśla, że jej żałuje.

Rozumiem, że to temat zbyt drażliwy, by po prostu go zbyć. Zająłem się tą sytuacją w chwili, gdy miała miejsce i żałuję, że zostało to upublicznione.

W chwili obecnej sprawą Spaceya zajmuje się angielska policja.

 

Źródło: thehollywoodreporter.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Captain Marvel – jest zwiastun! Superbohaterka…

Zwiastun Captain Marvel trafił już do sieci. Premiera kolejnej odsłony MCU odbędzie się w marcu…

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – poobijany Hawkeye, Lilly…

Dokrętki do Avengers 4 dobiegają końca. Teraz mamy okazję zobaczyć nowe zdjęcia z planu -…

Piotr Piskozub
-

Captain Marvel – wyciekły zdjęcia zabawek.…

Do sieci wyciekły zdjęcia zabawek promujących Captain Marvel. Poza główną bohaterką na fotografiach pojawiają się…

Michalina Reda
-

Emmy 2018 – lista zwycięzców. Gra…

Rozdano tegoroczne statuetki Emmy dla najlepszych aktorów, filmów telewizyjnych czy seriali. Poznajcie zwycięzców.

Adam Siennica
-

Kler – recenzja filmu [43. Festiwal…

Kler - film o grzechach kościoła w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego miał swój pierwszy pokaz prasowy…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Joker – kto jeszcze zagra w…

Warner Bros. opublikowało listę nazwisk członków ekipy i obsady filmu Joker. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra…

Co o tym sądzisz?