Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Jaki był Kevin Spacey? Robin Wright i Guy Pearce o współpracy z aktorem

Po skandalu wokół Kevina Spaceya kilku aktorów zdecydowało się na przerwanie milczenia i wspomnienie swoich doświadczeń z byłą gwiazdą House of Cards. W wywiadach swoimi przemyśleniami podzielili się między innymi Robin Wright i Guy Pearce.

Kevin Spacey to jeden z pierwszych aktorów, który został oskarżony o molestowanie jesienią ubiegłego roku, u progu wielkiej afery w Hollywood. Aktor został zwolniony z kilku produkcji, w tym serialu House of Cards i filmu Wszystkie pieniądze świata i od tej pory nie podejmuje żadnych nowych projektów, znikając ze świata filmowego.

Po kilku miesiącach od afery, aktorzy, którzy mieli okazję z nim współpracować, wspominają swoje doświadczenia z planu. Robin Wright, wcielająca się w żonę głównego bohatera we wspomnianym House of Cards, udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że nie znała Spaceya zbyt dobrze, a ich relacja ograniczała się jedynie do czasu spędzanego na planie zdjęciowym. Twierdzi, że nie utrzymywali znajomości w prywatnym życiu. Pełen wywiad z aktorką dopiero ma się ukazać, jednak w sieci jest już dostępna kilkuzdaniowa zapowiedź, w której Wright oświadcza:

Kevin i ja znaliśmy się tylko między „akcją” a „cięciem” oraz pomiędzy scenami, gdzie mieliśmy okazję trochę się pośmiać. Tak naprawdę ja nie znałam tego człowieka. Znałam niezwykłego rzemieślnika, którym on jest.

-
-

Jakiś czas temu o Spaceyu wypowiedział się również Guy Pearce, który miał okazję współpracować z aktorem na planie Tajemnice Los Angeles w 1997 roku. W wywiadzie dla australijskiej telewizji powiedział, że Spacey to niezwykły aktor, ale rzeczywiście podczas pracy nad filmem miewał z nim trudną przeprawę. Pearce określił aktora słowem „handsy guy”, co ma wskazywać na jego tendencję do obmacywania kolegów po fachu. Dodał również:

Na szczęście miałem wtedy 29 lat, a nie 14.

Wypowiedź aktora narodziła nowe spekulacje i zagraniczna prasa zaczęła sugerować, że i on padł ofiarą molestowania. Teraz Pearce próbuje sprostować swoją wypowiedź, ponieważ – jak twierdzi – nic takiego nie miało miejsca. Nie był molestowany, a po prostu czuł się w towarzystwie Spaceya nieswojo. Aktor przeprasza za swoją wypowiedź i podkreśla, że jej żałuje.

Rozumiem, że to temat zbyt drażliwy, by po prostu go zbyć. Zająłem się tą sytuacją w chwili, gdy miała miejsce i żałuję, że zostało to upublicznione.

W chwili obecnej sprawą Spaceya zajmuje się angielska policja.

 

Źródło: thehollywoodreporter.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.