Kevin Spacey

Kevin Spacey
 • Data urodzenia:

  26 lipca 1959 (59)
 • Miejsce urodzenia:

  South Orange, New Jersey, Stany Zjednoczone
 • Narodowość:

  USA
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent, reżyser
 • Bio:

  Amerykański aktor teatralny, filmowy oraz telewizyjny. Pracuje także jako producent i reżyser. Spacey studiował w Akademii Wojskowej i Juliard High School. Na wielkim ekranie pojawił się w połowie lat 80. Aktualnie jest dyrektorem teatru Old Vic w Londynie. Jest to jedna z najstarszych scen w stolicy Wielkiej Brytanii. Otrzymał w swojej karierze także dwa Oskary. Pierwszy z nich to nagroda dla aktora w roli drugoplanowej z 1996 w filmie "Podejrzani". Drugi Oskar to już nagroda za rolę pierwszoplanową w filmie American Beuty.

W obsadzie (40)

W obsadzie (2)

Scenariusze (1)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV