Jakie seriale i piloty jeszcze walczą o przeżycie? Informacje o projektach

W USA trwa okres tzw. upfrontów, czyli decyzji stacji telewizyjnych odnośnie przyszłości emitowanych seriali oraz zamawianiu sezonów nowych tytułów.

W USA trwa okres tzw. upfrontów, czyli decyzji stacji telewizyjnych odnośnie przyszłości emitowanych seriali oraz zamawianiu sezonów nowych tytułów.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  cbs 

W USA ważą się losy seriali i nowych projektów. Stacje telewizyjne w ostatnich dniach skasowały kilkanaście seriali i zamówiły wiele nowości. Jednak to nie koniec decyzji. Przyszłość kilku produkcji wciąż jest nieznana.

Paul Telegdy z NBC wyjawił, że wciąż trwają rozmowy nad ewentualną kontynuacją lub skasowaniem następujących seriali: Abby’sNauki niezbyt ścisłeThe Enemy Within oraz The Village. Decyzje zostaną podjęto w najbliższym czasie.

Natomiast według informacji Deadline stacja CBS nadal rozważa zamówienie sezonu na bazie pilota serialu Surveillance. Niewykluczone, że poszukają na to miejsce w letniej ramówce. Jest to thriller konspiracyjny z Sophią Bush w roli głównej. Projekt w jakimś stopniu jest porównywany do Homeland i miałby być czymś zupełnie innym w ramówce CBS. Bohaterką jest szefowa NSA. Za sterami stoi Matt Reeves.

Pozostaje piloty stacji CBS zostały anulowane i nie są już brane pod uwagę. W tym są Under the Bridge, dramat medyczny o kobiecie chirurgu oraz The Republic of Sarah o młodej pani burmistrz.

Natomiast stacja ABC zrezygnowała z tworzenia kontynuacji serialu kryminalnego z lat 90. pod tytułem Oblicza Nowego Jorku. Producenci z Universal TV chcą spróbować sił w innych stacjach lub platformach. Natomiast Heart Of Life będzie przerabiany i wówczas zostanie podjęta decyzja. Jest to historia dwóch dorosłych ludzi, którzy odkrywają, że są rodzeństwem.

Telewizja ABC zadecydowała też, żeby dać sobie więcej czas na potencjalną kontynuację serialu NYPD Blue. Początkowo planowano ją na jesień 2019 roku, a teraz pilot ma zostać nakręcony od nowa. Jeśli się spodoba i zamówią sezon, będzie mieć premierę na początku 2020 roku.

 

Źródło: deadline.com, tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV