Jennifer Jason Leigh i Hugo Weaving w obsadzie serialu Melrose

Aktorzy dołączają do obsady nowego serialu Showtime pod tytułem Melrose. Historia jest ekranizacją cyklu powieściowego autorstwa Edwarda St. Aubyna.

Aktorzy dołączają do obsady nowego serialu Showtime pod tytułem Melrose. Historia jest ekranizacją cyklu powieściowego autorstwa Edwarda St. Aubyna.

Serial Melrose bazuje na cyklu powieściowym pod tytułem Patrick Melrose. Jego autorem jest Edward St. Aubyn, który w rzeczonych powieściach przedstawił po części swoją własną biografię. Patrick Melrose to arystokrata, którego dzieciństwo było pełne traum, a dalsze życie - uzależnień. W tytułowej roli wystąpi Benedict Cumberbatch.

Czytaj także: Klaun Twisty powróci w 7. sezonie American Horror Story

Do obsady dołączają również Jennifer Jason Leigh (zdjęcie główne) i Hugo Weaving (zdjęcie poniżej). Zgodnie z nowymi informacjami, wcielą się oni w rodziców Patricka, zaś jego żonę odegra Anna Madeley. Miniserial będzie składał się z pięciu odcinków, z których każdy jest poświęcony osobnej powieści z cyklu. Autorem scenariuszy do wszystkich epizodów jest David Nicholls.

Hugo Weaving w filmie Projektantka
fot. Apollo Media

Szczegóły dotyczące premiery nie są jeszcze znane. Produkcja zadebiutuje na platformie Showtime.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV