Przeczytaj w weekend

Hugo Weaving

Hugo Weaving
 • Data urodzenia:

  4 kwietnia 1960 (59)
 • Miejsce urodzenia:

  Ibadan, Nigeria
 • Narodowość:

  Australijczyk
 • Wzrost:

  188 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Hugo Weaving studiował w National Institute of Dramatic Art. Jako aktor debiutował w 1981 roku rolą studenta w filmie pt.: ...Maybe This Time. Większą popularność zdobył dzięki roli agenta Smitha w serii Matrix oraz Elronda we Władcy Pierścieni. Za kreacje w takich filmach jak Hacksaw RidgeThe Dressmaker oraz Oranges and Sunshine został nagrodzony AACTA Award.

W obsadzie (61)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV