Przeczytaj w weekend

Jimmy Smits z ważną rolą w 4. sezonie serialu Sposób na morderstwo

Aktor znany z Nowojorskich gliniarzy dołącza do obsady 4. sezonu serialu Sposób na morderstwo. Premiera jesienią.

Aktor znany z Nowojorskich gliniarzy dołącza do obsady 4. sezonu serialu Sposób na morderstwo. Premiera jesienią.

Michalina Reda

Michalina Reda

W 4. sezonie serialu How to Get Away with Murder pojawi się Jimmy Smits. Aktor jest znany z produkcji takich jak Nowojorscy gliniarze, Sons of Anarchy, czy Dexter. Wcielał się także w Baila Organę w filmach z serii Gwiezdne Wojny.

Czytaj także: [SDCC 2017] Dawno, dawno temu - jest data premiery 7. sezonu

Zgodnie z informacjami, aktor będzie miał ważną rolę w nadchodzącym sezonie serialu i w życiu Annalise (Viola Davis). Jego bohater okaże się kluczowy przy kolejnej zagadce kryminalnej. Dokładna tożsamość postaci nie jest jeszcze znana, a dalsze szczegóły utrzymywane są w tajemnicy.

Serial powróci w jesiennej ramówce stacji ABC.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV