John Wick 3 – plakaty z głównymi bohaterami filmu. Zobacz galerię

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które właśnie trafiły do sieci.

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które właśnie trafiły do sieci.

John Wick 3 to kontynuacja losów słynnego płatnego zabójcy, w którego od lat wciela się Keanu Reeves. Jak sam tytuł wskazuje, będzie to trzecia część znanej serii akcji - historia rozpocznie się w momencie zakończenia poprzedniego filmu. Za głowę głównego bohatera wyznaczono nagrodę w wysokości 14 mln dolarów.

Poza Reevesem, w obsadzie są między innymi Halle Berry, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Ian McShane, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen oraz Asia Kate Dillon. Zobaczcie nowe plakaty z głównymi bohaterami produkcji:

John Wick 3: Parabellum - premiera filmu w USA i w Polsce odbędzie się 17 maja tego roku.

Źródło: ign.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV