John Wick 3 – teasery filmu zapowiadają nowy zwiastun

W sieci pojawiły się materiały zapowiadające nowy zwiastun filmu o losach Johna Wicka.

W sieci pojawiły się materiały zapowiadające nowy zwiastun filmu o losach Johna Wicka.

John Wick 3 opowiada o tytułowym bohaterze, który musi walczyć z najlepszymi zawodowymi zabójcami na świecie, aby uciec z miasta. Wyznaczono za niego nagrodę w wysokości 14 mln dolarów. Historia rozpocznie się w momencie zakończenia poprzedniej części.

W imponującej obsadzie znajdują się znane nazwiska z poprzedniej części i m.in. wielkie gwiazdy kina kopanego: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Ian McShane, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Mark Dacascos, Tiger Hu Chen oraz Asia Kate Dillon.

Zadebiutowały teasery produkcji, które ujawniają, że nowy zwiastun filmu pojawi się w czwartek, 21 marca.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV