Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kasacja Lucyfera i recasting w Zabójczej broni. Fox komentuje podjęte decyzje

Trwają czystki i zmiany w ramówkach stacji telewizyjnych. Zarząd FOX odniósł się do decyzji, jakie podjęto w przypadku Zabójczej broni i Lucyfera.

W chwili obecnej amerykańskie stacje telewizyjne robią prawdziwe wiosenne porządki. Zamawiane są nowe seriale, którym miejsca w ramówce często ustępują te znane i lubiane. Zaledwie kilka dni temu stacja FOX ogłosiła kasację Lucyfera, co spotkało się z ogromnym sprzeciwem ze strony fanów. Drugą zaskakującą decyzją podjętą w ostatnim czasie jest również recasting w serialu Zabójcza broń – przypomnijmy, że po licznych kontrowersjach zwolniony został Clayne Crawford, którego w roli partnera Murtaugha zastąpi Seann William Scott.

Teraz zarząd stacji FOX odnosi się do głośnych decyzji. Jak tłumaczy Gary Newman z zarządu stacji, kasacja Lucyfera wynikała przede wszystkim z malejącej popularności serialu. Jak mówi:

To była decyzja oparta na oglądalności. Nasz ostatni rok był bardzo udany jeśli chodzi o cztery nowe przedłużone seriale. Biorąc pod uwagę wydajność, musieliśmy dokonać tej zmiany.

-
-

Tymczasem Dana Walden tak tłumaczy zmiany w obsadzie Zabójczej broni:

To nie był nasz wybór. Nasi partnerzy z Warner Bros. przyszli do nas i powiedzieli, że nie mogą już tworzyć serialu w tej samej formie. Na pewno długo się nad tym zastanawiali i jestem przekonana, że nie był to ich pierwszy wybór. Ale tak wyglądały okoliczności, przy których w ogóle mogli nam zaoferować ten serial (…) Myślę, że dokonaliśmy właściwego wyboru. To [angaż Scotta – przyp. red.] wniesie do produkcji dużo nowej dynamiki, nie naruszając jednocześnie oryginalnej.

Newman dodał, że 90% obsady powróci w nowym, 3. sezonie Zabójczej broni, w tym także rodzina Murtaugha, która jest ważnym elementem fabuły. Zapewnia, że stacja dołoży wszelkich starań, by widzowie odczuli, że zbliża się coś nowego.

Zabójcza broń powróci w jesiennej ramówce FOX. Pełny harmonogram można znaleźć tutaj.

Źródło: tvline.com, deadline.com / zdjęcie główne: Ray Mickshaw/FOX

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.