Przeczytaj w weekend

Kevin Costner trafi do Yellowstone

Dwukrotny zdobywca Oscara zagra właściciela rancza w 10-odcinkowym serialu Paramount Network.

Dwukrotny zdobywca Oscara zagra właściciela rancza w 10-odcinkowym serialu Paramount Network.

Karolina Szendera

Karolina Szendera

Serial Yellowstone opowie historię Johna Duttona (Kevin Costner), właściciela największego rancza w Stanach Zjednoczonych. Żyje on pod ciągłą presją, ponieważ jego ziemia sąsiaduje z terenami deweloperów, rezerwatem Indian, a także pierwszym amerykańskim parkiem narodowym.

Czytaj także: LA to Vegas i The Resident – obejrzyj zwiastuny nowych seriali stacji FOX

Produkcja przedstawi studium gwałtownego świata, z dala od wszelkich mediów i ich czujnego oka, gdzie przejmowanie ziemi przynosi miliardowe zyski, a politycy są kupowani i sprzedawani przez największe światowe korporacje zajmujące się ropą oraz przemysłem drzewnym. Gdzie woda pitna jest ciągle zatruwana, a nierozwiązane morderstwa nie są nowością - są konsekwencją życia w tym miejscu.

Taylor Sheridan (Hell or High Water, Sicario) jest reżyserem oraz scenarzystą produkcji. 10-odcinkowy serial pojawi się w sieci latem 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: Summit Entertainment

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV