Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kevin Feige jako szef Lucasfilmu? Fani filmów Marvela mogą spać spokojnie

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat ostatnich pogłosek, wedle których Kevin Feige miałby zostać kolejnym szefem firmy Lucasfilm.

Od kilku tygodni w sieci krążyły pogłoski, wedle których obecny szef Marvel Studios, Kevin Feige, miałby zastąpić Kathleen Kennedy na stanowisku szefa odpowiedzialnej za Gwiezdne Wojny firmy Lucasfilm. Jak informuje jednak portal Deadline, fani Kinowego Uniwersum Marvela mogą spać spokojnie – rewelacje te okazały się nieprawdziwe, a Feige w dalszym ciągu pozostanie sternikiem filmowego oddziału Domu Pomysłów. Co więcej, wielu rozmówców dziennikarzy miało na te pogłoski reagować śmiechem lub… pukać się w czoło.

Deadline nie podaje jednak żadnych nowych informacji na temat przyszłości Kennedy – nie wiemy nawet, czy sama zainteresowana chce pozostać na stanowisku. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie musi się ona zmagać z klapą finansową filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz narastającymi kłótniami w obrębie fandomu Gwiezdnych Wojen, dla którego kością niezgody pozostaje wiele aspektów związanych z produkcją Gwiezdne wojny: ostatni Jedi.

weekend
-
-

Inne portale donoszą z kolei, że faworytem do zastępienia Kennedy ma być Dave Filoni, który miał ogromny wpływ na wszystkie osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen animacje.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: MovieWeb
 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?