Marvel
Dość przypadkowo, w porzuconej kopalni w Wielkiej Brytanii, odkryto scenografię wykorzystaną w filmie Fantastyczna 4: Pierwsze kroki. Niedawno Marvel Studios zakończyło zdjęcia, więc tymczasowo plan zdjęciowy wewnątrz kopalni pozostawał zupełnie bez nadzoru. Znalezione tam rekwizyty i opisy jednoznacznie sugerują, że na ekranie zobaczymy złoczyńcę znanego jako Mole Man. To postać, która w komiksach Marvela była pierwszym przeciwnikiem tej grupy superbohaterów. Według spekulacji gra go Paul Walter Hauser.
Fantastyczna Czwórka – wideo z planu
Zobaczcie materiały nagrane przez fanów z Wielkiej Brytanii:
Potwierdzenie to nie tylko informacje znalezione na miejscu (pojawiła się nazwa jego królestwa z komiksów), ale także odkrycie fałszywego tytułu roboczego Blue Moon.
Kim jest Mole Man?
Mole Man to superzłoczyńca z komiksów Marvela, którego prawdziwe imię i nazwisko to Harvey Rupert Elder. Jest przysadzistym, niskim i niemal niewidomym naukowcem, będącym pierwszym wrogiem, z którym walczyła Fantastyczna Czwórka. Był odrzucany przez społeczeństwo z powodu swojego wyglądu oraz szorstkiego i ekscentrycznego zachowania.
Elder wyznawał teorię Pustej Ziemi. Po latach badań i eksperymentów odkrył podziemny świat zamieszkany przez prehistoryczne stworzenia i istoty humanoidalne, które nazwał Moloidami. Dzięki temu, że potrafił je kontrolować, został ich władcą i postawił sobie za cel podbicie świata z ich pomocą.
Premiera w lipcu 2025 roku w kinach.
Źródło: comicbookmovie.com