Koledzy Petera wracają. Spider-Man: Far From Home – nowe zdjęcie z planu

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu produkcji Spider-Man: Far Frome Home.

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu produkcji Spider-Man: Far Frome Home.

Niedaleko Londynu trwają obecnie prace na planie filmu Spider-Man: Far From Home. Na miejsce dotarli już kolejni odtwórcy ról: Zendaya, ekranowa Michelle/MJ, i Jacob Batalon, wcielający się w najlepszego przyjaciela Petera Parkera, Neda. Pierwsza z nich zamieściła w sieci nowe zdjęcie z planu, na którym pojawia się właśnie jej kolega po fachu:

Przypomnijmy, że kilka dni temu swoją obecność w produkcji zasugerował Samuel L. Jackson, wcielający się w MCU w rolę Nicka Fury'ego.

Film Spider-Man: Far From Home wejdzie na ekrany kin 5 lipca przyszłego roku.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV