Koło czasu - kolejni aktorzy dołączają do obsady. Kto zagra w serialu?

Powiększa się obsada nowego serialu Koło czasu, który powstaje dla platformy Amazon. Poznajcie nazwiska aktorów, których zobaczymy na ekranie.

Powiększa się obsada nowego serialu Koło czasu, który powstaje dla platformy Amazon. Poznajcie nazwiska aktorów, których zobaczymy na ekranie.

Michalina Reda
Michalina Reda

Koło czasu to nadchodzący serial platformy Amazon, który będzie adaptacją serii fantasy autorstwa Roberta Jordana. Literacki pierwowzór to rozpisana na kilkanaście grubych tomów epicka historia walki z siłami zła, która rozgrywa się w świecie pełnym magii. Centralną postacią będzie Moiraine, która wyrusza w niebezpieczną i obejmującą cały świat podróż z pięcioma młodymi mężczyznami i kobietami. Muszą oni wypełnić role, jakie zostają im narzucone przez przeznaczenie.

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu, główną rolę w produkcji obejmuje Rosamund Pike. Dziś natomiast ogłoszono, kto jeszcze będzie jej towarzyszyć w obsadzie - do produkcji dołączają następujący aktorzy:

  • Josha Stradowski jako Rand Al’Thor - młody pasterz, jeden z głównych bohaterów, którego dotyczy proroctwo na temat zniszczenia świata,
  • Madeleine Madden jako Egwene Al’Vere - dziewczyna Randa, która chce zostać Aes Sedai (członkinią grupy posługującej się Mocą),
  • Marcus Rutherford jako Perrin Aybara - przyjaciel Randa,
  • Barney Harris jako Mat Cauthon - kolejny przyjaciel Randa,
  • Zoë Robins jako Nynaeve - uzdrowicielka, która ma talent do przenoszenia Mocy,

Koło czasu - zdjęcia do produkcji mają ruszyć pod koniec 2019 roku. Showrunnerem serialu będzie Rafe Judkins, a epizody będą trwały godzinę. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV