Komik Chris Rock pomoże w pracy nad rebootem Piły

To nie żart. Popularny komik Chris Rock nawiązał współpracę z Lionsgate i Twisted Pictures, aby wspólnie utworzyć nowy horror oparty o markę Piła.

To nie żart. Popularny komik Chris Rock nawiązał współpracę z Lionsgate i Twisted Pictures, aby wspólnie utworzyć nowy horror oparty o markę Piła.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Piła 

Dziś ogłoszono, że Chris Rock zajął się wstępną wersją scenariusza do nowej odsłony popularnego horroru Piła, którą opracują w formie filmowego scenariusza Pete Goldfinger i Josh Stolherg. Darren Lynn Bousman stanie za kamerą, zaś w filmie wystąpią Mark Burg i Oren Koules. Twórcy poprzednich odsłon, James Wan i Leigh Whannel, będą pełnić rolę producentów wykonawczych wraz z Danielem Heffnerem.

Chris Rock jest nie tylko aktorem, ale też bardzo popularnym komikiem w Stanach Zjednoczonych. Jak sam zdradził, jest także wielkim fanem franczyzy rozpoczętej w 2004 roku filmem Piła. Chciał stworzyć nową wersję nie tylko wierną oryginałowi, ale też oryginalną i pełną polotu.

Źródło: variety.com/zdjęcie głóne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV