Przeczytaj w weekend

Koncepcyjny pojazd Hondy trafi do Gran Turismo Sport

Honda Sports Vision Gran Turismo - tak nazywa się koncepcyjny pojazd, który dostępny będzie w Gran Turismo Sport. Zaprezentowano go na zwiastunie gry.

Honda Sports Vision Gran Turismo - tak nazywa się koncepcyjny pojazd, który dostępny będzie w Gran Turismo Sport. Zaprezentowano go na zwiastunie gry.

Michał Czubak

Michał Czubak

4-cylindrowy silnik VTEC o pojemności 2 litrów, który generuje moc 403 koni mechanicznych - taki potwór znajduje się pod wirtualną maską Hondy Sports Vision Gran Turismo, wirtualnego pojazdu koncepcyjnego Hondy, który dostępny będzie w Gran Turismo Sport.

O kulisach powstawania auta i jego szczegółach mówią sami producenci z Hondy, którzy przygotowali okazjonalny zwiastun.

Źródło: teamvvv.com / fot. GT Visions

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV