Repertuar kin Nowość Program TV

Koniec sprawy Murraya Millera. Prokuratura nie znalazła dowodów na napaść

Prokuratura z Los Angeles nie oskarży Murraya Millera o napaść na tle seksualnym. Przypomnijmy, że scenarzysta został oskarżony o molestowanie w zeszłym roku.

Murray Miller, scenarzysta serialu Dziewczyny, został oskarżony o molestowanie seksualne przez aktorkę Aurorę Perrineau. Kobieta zgłosiła sprawę na policję w zeszłym roku, twierdząc, że Miller uprawiał z nią seks bez jej zgody w 2012 roku, gdy ta miała 17 lat. W obronie twórcy stanęły między innymi aktorki z obsady, w tym także Lena Dunham. Jak mówiły, wierzą w jego niewinność, ponieważ pracowały z nim przez ponad dekadę i dobrze go znają.

Dziś prokuratura z Los Angeles oficjalnie poinformowała, że Miller nie zostanie oskarżony o napaść na tle seksualnym. Jak tłumaczą przedstawiciele, mimo zebranych dowodów w sprawie są liczne nieścisłości, które uniemożliwiają postawienie zarzutów. Tym samym sprawa zostaje zakończona.

-
-

Przypadek Millera to jedno z czterech zgłoszeń o molestowanie, które zostało oddalone – pozostałe dotyczą między innymi Marylina Mansona i rapera ASAPA Bariego.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.