Przeczytaj w weekend

Kursk wypływa na morza i oceany. Gra ma datę premiery

Na podwodną przygodę na pokładzie okrętu Kursk wyruszymy w październiku. Na razie tylko na jednej platformie, a pozostałe w ramach przeprosin otrzymają bonus.

Na podwodną przygodę na pokładzie okrętu Kursk wyruszymy w październiku. Na razie tylko na jednej platformie, a pozostałe w ramach przeprosin otrzymają bonus.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  data premiery 

Polska gra Kursk pojawi się w sklepach w dwóch wersjach - standardowej, zawierającej grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie cyfrowej do pobrania oraz soundtrack, jak i w wersji  kolekcjonerskiej, w której poza zawartością wymienioną w wersji standardowej, kupujący otrzymają nadchodzący dodatek “Kengir”, grę planszową “KURSK: The Board Game” do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka. Obie te wersje dostępne będą w sprzedaży od 11 października, jednak tylko na PC.

Konsolowa wersja została opóźniona. Gra na tych platformach ma się ukazać w 1. połowie przyszłego roku. W ramach rekompensaty za opóźnienie w cenie gry gracze otrzymają wspomniany wcześniej dodatek.

Kursk to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

 

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV