Laleczka - nowy Chucky to nie jest efekt komputerowy? Reżyser wyjaśnia

Laleczka to remake kultowego horroru Laleczka Chucky. Po premierze pełnego zwiastuna reżyser zdradził ciekawostkę.

Laleczka to remake kultowego horroru Laleczka Chucky. Po premierze pełnego zwiastuna reżyser zdradził ciekawostkę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  laleczka chucky 

Laleczka to horror oparty na kultowej produkcji z lat 80. Tym razem tytułowy czarny charakter jest futurystyczną zabawką, która została zhakowana. Według dostępnych informacji motyw opętania z oryginału nie będzie wprowadzony.

Lars Klevberg, reżyser horroru, zdradził, że tworzyli ten film zgodnie z ideą oryginału. Nie chcieli zmieniać tego w festiwal efektów komputerowych. Dlatego Chucky ponownie jest tworzony najnowszymi osiągnięciami animatroniki. W 80% tak nakręcono z nim sceny.

To nie oznacza, że CGI nie było w ogóle używane. Mark Hamill, który jest głosem Chucky'ego, mówił, że trochę efektów komputerowych w pewnych scenach zobaczymy. Najpewniej będą podciągać niektóre niedoskonałości animatroniki.

Premiera w czerwcu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here’s the trailer with some pop up trivia for you all. More behind the scenes stuff will appear later when I got some time.

Post udostępniony przez Lars Klevberg (@larsklevberg)

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV