Przeczytaj w weekend

Legends of Tomorrow i Arrow – co wydarzy się dalej? [ZWIASTUN]

Do sieci trafiły nowe materiały promujące seriale Legends of Tomorrow oraz Arrow. Zobaczcie, co się wydarzy dalej.

Do sieci trafiły nowe materiały promujące seriale Legends of Tomorrow oraz Arrow. Zobaczcie, co się wydarzy dalej.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

W przyszłym tygodniu zadebiutuje kolejny, piąty odcinek serialu Legends of Tomorrow. Epizod zatytułowany Tagumo Attacks!!!, zadebiutuje na The CW już 19 listopada. W nim widzowie otrzymają kolejną szaloną misję, gdyż bohaterowie udadzą się do Tokio w 1951 roku. Zobaczcie klip promujący:

Z kolei Arrow powróci z szóstym odcinkiem zatytułowanym Due Process. Epizod również zadebiutuje 19 listopada na The CW. W nim Olivier przekona się, że jedyną szansą na wydostanie się z więzienia, jest pomoc bohaterki granej przez Katie Cassidy. Zobaczcie klip promujący:

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV