Leslie Hope dołącza do „The Strain” Guillermo del Toro

Guillermo del Toro wciąż kompletuje obsadę The Strain. Jedną z ostatnich wolnych ról w pilotowym odcinku otrzymała Leslie Hope.

Guillermo del Toro wciąż kompletuje obsadę The Strain. Jedną z ostatnich wolnych ról w pilotowym odcinku otrzymała Leslie Hope.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  casting 

Główną rolę w The Strain Guilermo del Toro i Carltona Cuse zagra Corey Stoll (House of Cards), który wciela się w dr. Ephraima Goodweathera, szefa Centrum Kontroli Chorób w Nowym Jorku. Staje się on liderem grupy, której zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa w sprawie dziwnych wydarzeń mających związek ze starożytnością, niebezpiecznym szczepem wirusa i wampiryzmem.

Leslie Hope wcieli się w Joan Luss, kobietę, której udało się przeżyć wybuch epidemii. Niedawno informowaliśmy, że Hope gościnnie zagra również w Agentach NCIS. Zobaczymy ją także w drugim sezonie Revolution.

The Strain czeka na zamówienie pierwszego sezonu, które jest więcej niż pewne. Premiera na stacji FX w 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV