Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Loki tworzy nowych Avengers w komiksie Infinity Wars

W komiksowej serii Infinity Wars Loki właśnie powołał do istnienia grupę Avengers z nowymi postaciami wchodzącymi w jej skład.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel na dobre rozkręca akcję w komiksowej serii Infinity Wars – wygląda na to, że jedyną nadzieją na przetrwanie uniwersum jest Loki wraz ze swoją drużyną Avengers, złożoną w dodatku z zupełnie nieoczekiwanych postaci. Oczywiście mamy tu do czynienia ze sprytnym zabiegiem marketingowym – nazwa Mścicieli jest wykorzystana w ramach promocji, choć grupa przypomina bardziej Infinity Watch, w skład której początkowo wchodzili Adam Warlock, Gamora, Drax, Moondragon, Pip the Troll i Thanos.

Z poprzedniego zeszytu dowiedzieliśmy się, że antagonistka Requiem (czyli Gamora, na której postępowanie wpływ miała relacja z Szalonym Tytanem i moc Kamieni Nieskończoności) użyła Kamienia Duszy, by zmienić oblicze całego Wszechświata i go sobie podporządkować. Doprowadziło to do tego, że dwie dusze osobnych i przypadkowych istot łączyły się w jedną. W ten sposób powstała choćby Diamond Pitch, osobliwa fuzja Wolverine’a i Emmy Frost. Loki zdołał ostatecznie ich rozdzielić, a kobieta miała mu pomóc w formowaniu zupełnie nowego składu Mścicieli.

Do zrealizowania swojego tajemniczego planu bóg podstępu potrzebował jeszcze Kamali Khan, Zdobywczyni (fuzji Kamali Khan i potężnego złoczyńcy, Kanga Zdobywcy) i Małego Potwora (połączenia Bruce’a Bannera i Scotta Langa). Loki i Frost zdołali w obu przypadkach oddzielić od siebie dusze bohaterów, uświadamiając jednak Bannera, że bardziej przydatny będzie „ten drugi gość” – wtedy Hulk zamanifestował swoją obecność.

Nowo utworzona drużyna szuka teraz Adama Warlocka, którego chce uwolnić od Devondry, bogini-pajęczycy, która nadaje Kamieniu Duszy jego moc. Wiemy również, że bohaterowie wezwali innych połączonych herosów z uniwersum, w tym Soldier Supreme’a, fuzję Kapitana Ameryki i Doktora Strange’a.

spoilery
-
spoilery
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

Plotka
-

Avatar – czwarta i piąta część…

Avatar Jamesa Camerona doczeka się na pewno 2 i 3 odsłony, ale na razie nie…

Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

-

Batman Przyszłości z Michaelem Keatonem zarobiłby…

Kevin Smith ponownie podjął temat filmu opartego o komiksy i serial animowany Batman Przyszłości. Stwierdził…

-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]