Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542385998.405&rtu=-1
 

 

 

Loki tworzy nowych Avengers w komiksie Infinity Wars

W komiksowej serii Infinity Wars Loki właśnie powołał do istnienia grupę Avengers z nowymi postaciami wchodzącymi w jej skład.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel na dobre rozkręca akcję w komiksowej serii Infinity Wars – wygląda na to, że jedyną nadzieją na przetrwanie uniwersum jest Loki wraz ze swoją drużyną Avengers, złożoną w dodatku z zupełnie nieoczekiwanych postaci. Oczywiście mamy tu do czynienia ze sprytnym zabiegiem marketingowym – nazwa Mścicieli jest wykorzystana w ramach promocji, choć grupa przypomina bardziej Infinity Watch, w skład której początkowo wchodzili Adam Warlock, Gamora, Drax, Moondragon, Pip the Troll i Thanos.

Z poprzedniego zeszytu dowiedzieliśmy się, że antagonistka Requiem (czyli Gamora, na której postępowanie wpływ miała relacja z Szalonym Tytanem i moc Kamieni Nieskończoności) użyła Kamienia Duszy, by zmienić oblicze całego Wszechświata i go sobie podporządkować. Doprowadziło to do tego, że dwie dusze osobnych i przypadkowych istot łączyły się w jedną. W ten sposób powstała choćby Diamond Pitch, osobliwa fuzja Wolverine’a i Emmy Frost. Loki zdołał ostatecznie ich rozdzielić, a kobieta miała mu pomóc w formowaniu zupełnie nowego składu Mścicieli.

Do zrealizowania swojego tajemniczego planu bóg podstępu potrzebował jeszcze Kamali Khan, Zdobywczyni (fuzji Kamali Khan i potężnego złoczyńcy, Kanga Zdobywcy) i Małego Potwora (połączenia Bruce’a Bannera i Scotta Langa). Loki i Frost zdołali w obu przypadkach oddzielić od siebie dusze bohaterów, uświadamiając jednak Bannera, że bardziej przydatny będzie „ten drugi gość” – wtedy Hulk zamanifestował swoją obecność.

Nowo utworzona drużyna szuka teraz Adama Warlocka, którego chce uwolnić od Devondry, bogini-pajęczycy, która nadaje Kamieniu Duszy jego moc. Wiemy również, że bohaterowie wezwali innych połączonych herosów z uniwersum, w tym Soldier Supreme’a, fuzję Kapitana Ameryki i Doktora Strange’a.

spoilery
-
spoilery
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Hołd dla Stana Lee. Zobacz poruszające…

Artyści złożyli hołd zmarłej legendzie komiksu. Zobacz galerię z pięknymi pracami w ich wykonaniu.

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4
-

Narcos: Meksyk: 1. sezon – recenzja

Narcos powraca, ale już z innymi bohaterami i historią, która znowu krąży wokół narkotykowego biznesu.…

Ocena recenzenta:
8
Norbert Zaskórski
-

Aquaman – Amber Heard w pięknej…

Amber Heard, gwiazda nadchodzącego widowiska Aquaman wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów.

Norbert Zaskórski
-

Arrowverse – Ruby Rose jako Batwoman…

W sieci zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse przedstawiające Ruby Rose jako Batwoman.

Norbert Zaskórski
-

Arrowverse – bohaterowie na kolejnym zdjęciu…

Zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse. Pojawiły się również szczegóły fabuły wydarzenia.

Co o tym sądzisz?