Repertuar kin Nowość Program TV

Marvel w komiksie wyjawił, skąd bierze się moc Kamienia Duszy

W zeszycie Infinity Wars #4 Marvel zdradził, dlaczego Kamień Duszy posiada tak ogromną moc.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel w licznych komiksach od dłuższego czasu dawał do zrozumienia, że Kamienie Nieskończoności to jedne z najpotężniejszych artefaktów w całym uniwersum. Potwierdza to obecna seria Infinity Wars, ta sama, w której Gamora działając jako antagonistka Requiem zabiła Thanosa, chcąc kontrolować całą moc przedmiotów. Czwarty zeszyt eventu rozwija ten wątek.

Widzimy w nim, jak Loki próbuje zgłębić naturę rzeczywistości – ma mu to pomóc w uporządkowaniu zdarzeń z jego życia, które z niejasnych przyczyn wydają się być niespójne. Trafia on do asgardzkiej biblioteki w Omnipotence City, gdzie przegląda księgę, która może odpowiedzieć na jego pytania. Problem polega na tym, że część jej stron została wyrwana.

Czytelnicy dowiadują się, że coś dzieje się nie tak z Soul World – zawartym w Kamieniu Duszy wymiarem, w którym przebywali już Adam Warlock, Drax czy sama Gamora. Okazuje się, że przebywa tam potwór znany jako Devondra, bogini-Pajęczyca, która pożera dusze i za pomocą swoich nici tworzy kolejne rzeczywistości, dając tym samym artefaktowi moc. To właśnie strony poświęcone tej istocie zostały wyrwane z księgi, którą przegląda Loki.

Zobaczcie plansze z zeszytu:

-
spoilery
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.