Manhunt - oto gwiazdy 2. sezonu. O czym fabuła?

Manhunt to serial realizowany w formie antologii, który powróci z 2. sezonem. Ogłoszono, jakich aktorów zobaczymy w głównych rolach.

Manhunt to serial realizowany w formie antologii, który powróci z 2. sezonem. Ogłoszono, jakich aktorów zobaczymy w głównych rolach.

Michalina Reda
Michalina Reda

Manhunt to serial w formie antologii, którego pierwszy sezon (Manhunt: Unabomber) zadebiutował w 2017 roku. Każda kolejna seria będzie opowiadać o pogoni za głośnym przestępcą - fabuła pierwszej oparta została na prawdziwym polowaniu na podkładającego bomby zamachowca o polskich korzeniach. Serial otrzymał zamówienie na 2. sezon w ubiegłym roku - za nową odsłonę odpowiedzialni mają być John Goldwyn i Andrew Sodroski.

Dziś ogłoszono, kto zagra główne role w nowej odsłonie - do obsady dołączają Jack Huston (Zakazane Imperium, Ben-Hur) i Cameron Britton (Mindhunter, The Umbrella Academy). Tytuł 2. sezonu to Manhunt: Lone Wolf - motywem przewodnim będzie polowanie na Erica Rudolpha, który sprzeciwiał się homoseksualnej propagandzie i podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku, zorganizował atak bombowy, gdzie zabił jedną osobę i ranił 111. Huston zagra Erica Rudolpha, który zorganizował atak terrorystyczny. Britton natomiast wcieli się w Richarda Jewella, który odpowiadał za ewakuację obiektu, a następnie został uznany za podejrzanego, postawiony przed sądem i zaszczuty przez media.

Manhunt: Lone Wolf - data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV