Martin Scorsese kręci film MCU. Zobacz parodię od Jimmy'ego Kimmela

Jimmy Kimmel pokazał w swoim programie parodię zwiastuna filmu Irlandczyk, przerobionego tak, jakby Martin Scorsese nakręcił go w MCU.

Jimmy Kimmel pokazał w swoim programie parodię zwiastuna filmu Irlandczyk, przerobionego tak, jakby Martin Scorsese nakręcił go w MCU.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  marvel 

Nie milkną echa głośnej krytyki MCU i innych produkcji komiksowych, którą zapoczątkował Martin Scorsese - ledwie wczoraj głos na ten temat zabrał twórca filmu Parasite, Joon-ho Bong, o czym przeczytacie w tym miejscu. Cała debata przybrała już tak duże rozmiary, że wielu internautów jest nią autentycznie zmęczonych. Nie dziwi więc specjalnie, że w sieci raz po raz możemy natrafić na humorystyczne komentarze w tej kwestii.

Teraz swoje trzy grosze postanowił dorzucić Jimmy Kimmel, który w prowadzonym przez siebie programie zaprezentował widzom przerobiony zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami obrazu Irlandczyk. Materiał, zatytułowany wymownie Marvel Meets The Irishman, został skonstruowany w ten sposób, jakby Scorsese nakręcił produkcję dla Marvel Studios. Oto opis wideo:

Jeden z największych reżyserów wszech czasów, Martin Scorsese, zwrócił na siebie uwagę poprzez swoje komentarze na temat filmów Marvela. Powiedział między innymi, że te produkcje "to nie kino", czym zdenerwował wielu ludzi. Wszyscy, którzy znają Jimmy'ego Kimmela, wiedzą, że nie znosi on widzieć, jak ludzie chodzą zdenerwowani, dlatego pokazujemy wam zwiastun filmu, będącego pierwszą współpracą Scorsese i Marvela.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV