Repertuar kin Nowość Program TV

Marvel – do kogo należą bohaterowie Marvela? Zobacz zaktualizowaną grafikę

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele w kwestii praw do poszczególnych bohaterów.

Na pewno wielu z Was pamięta grafikę autorstwa The Geek Twins, gdzie w graficznym skrócie można dowiedzieć się, gdzie należą dane postacie Marvela. Teraz grafika ta została zaktualizowana o nowe informacje i wydarzenia, których w mijającym roku nie brakowało.

Chodzi tutaj m.in. o przejęcie przez Disneya praw do aktywów 21st Century Fox. Oznacza to, że prawa do X-Men i Fantastycznej czwórki trafią wkrótce do Marvel Studios, a zatem zostały włączone do największego koła zwanego Everything Else. Dokonano także drugiej zmiany, która spowodowana jest działaniami Netflixa i Marvela odnośnie serialowych produkcji. Po anulowaniu Daredevila, Luke’a Cage’a i Iron Fista, autorzy zdecydowali się na osobne miejsca dla serialowych bohaterów. Wedle pojawiających się informacji, nie zobaczymy tych herosów na małym czy dużym ekranie przez co najmniej dwa lata przez wpisy w kontraktach. Zobaczcie zaktualizowaną grafikę (tutaj w powiększeniu):

Marvel
Źródło: The Geek Twins

-
-

Nie wiele zmieniło się w kwestii praw wykorzystywanych przez Sony i Universal. Jedynie w przypadku tego pierwszego studia, dodano postać Kingpina.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.