Repertuar kin Nowość Program TV

Ryan Reynolds obdarował fana, który zajął domenę z tytułem Avengers: Endgame

Gwiazda filmu Deadpool, Ryan Reynolds nagrodził za kreatywność jednego z fanów, który zajął domenę w internecie Avengers: Endgame.

Avengers: Koniec gry to nadchodzące widowisko Marvela i tym samym kulminacja bieżącej fazy MCU. Jak wcześniej informowaliśmy, jeden z fanów wykupił domenę avengersendgame.com na długo przed premierą, gdyby okazało się, że tak właśnie brzmiał będzie tytuł produkcji. Tak się oczywiście stało, co może skomplikować sprawę Marvelowi w promocji filmu Avengers: Koniec gry.

Użytkownik znany jako @AGuyInChair gotowy jest na negocjacje i odda domenę, w zamian za bilety na premierę filmu. Co ciekawe, strona avengersendgame.com rzeczywiście działa, a wcześniej po kliknięciu kierowała na promocyjną stronę filmu… Był sobie Deadpool. Użytkownik czekał na reakcję Ryana Reynoldsa, aby ten docenił pomysłowość fana i rzeczywiście, tak też się stało. Zobaczcie, co dostał od aktora:

-
-

Film Avengers: Koniec gry zadebiutuje już 26 kwietnia.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.