Ryan Reynolds obdarował fana, który zajął domenę z tytułem Avengers: Endgame

Gwiazda filmu Deadpool, Ryan Reynolds nagrodził za kreatywność jednego z fanów, który zajął domenę w internecie Avengers: Endgame.

Gwiazda filmu Deadpool, Ryan Reynolds nagrodził za kreatywność jednego z fanów, który zajął domenę w internecie Avengers: Endgame.

Avengers: Koniec gry to nadchodzące widowisko Marvela i tym samym kulminacja bieżącej fazy MCU. Jak wcześniej informowaliśmy, jeden z fanów wykupił domenę avengersendgame.com na długo przed premierą, gdyby okazało się, że tak właśnie brzmiał będzie tytuł produkcji. Tak się oczywiście stało, co może skomplikować sprawę Marvelowi w promocji filmu Avengers: Koniec gry.

Użytkownik znany jako @AGuyInChair gotowy jest na negocjacje i odda domenę, w zamian za bilety na premierę filmu. Co ciekawe, strona avengersendgame.com rzeczywiście działa, a wcześniej po kliknięciu kierowała na promocyjną stronę filmu… Był sobie Deadpool. Użytkownik czekał na reakcję Ryana Reynoldsa, aby ten docenił pomysłowość fana i rzeczywiście, tak też się stało. Zobaczcie, co dostał od aktora:

Film Avengers: Koniec gry zadebiutuje już 26 kwietnia.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV